Radość samodzielności - Wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych" - 2018

 

              "Radość samodzielności - wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnnych" to dofinansowany przez PFRON projekt, dzięki któremu możemy zaoferować naszym podopiecznym atrakcyjne zajęcia terapeutyczne. W ramach tego działania udzieliliśmy wsparcia 25 dzieci z terenów Bytowa, Słupska i okolicy. Poniżej galeria zdjęć z naszych zajęć.

 

 
Radość samodzielności- 2017r.

nowe logom mae

Projekt trwa od 05.06.2017r.-11.10.2017r. Uczestniczy w nim 20 dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawnymi. Jet on kontynuacją prowadzonych już wcześiej działań.

Nasi podopieczni korzystają z zajęć:

- dogoterapii, w którym pomagają psy Shery, Bonnie, Suri.

- logopedii,

- terapii behawioralnej,

- psychoruchowych,

- fizjoterapii,

- terapii pedagogicznej.

Wszystkie zajęcia mają charakter indywidualny poza zajęciami psychoruchowymi, w których jednorazowo uczestniczy 5 dzieci. 

Nasze prace wspierają też wolontarriusze. 

 

 
Ku samodzielności... 2016 - 2017

1-logo pfron   Działamy dalej !!!

Dzięki kolejnej dotacji z PFRON od 1.04.2016 do 31.03.2017r. nasi podopieczni mogą kontunuować terapię . Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni zarówno przez PFRON jak i przez Rodziców naszych kochanych Dzieci :-). Tak więc w naszych gabinetach w Studzienicach i w Słupsku odbywają się zajęcia z dogoterapii, logopedii, terapii behawioralnej, fizjoterapii, terapii psychologidznej oraz zajęcia psychoruchowe. 

 

 

                                                        

 
Ku samodzieloności 2015 - 2016

1-logo pfron   Od 1.04.2015 r. aż do końca marca 2016r. kontynuujemy nasz projekt pod nazwą "Ku samodzielności - wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych" dofinanowany przez PFRON. W projekcie tym jak w roku ubiegłym uczestniczy 60 dzieci z różnymi rodziajami niepełnosprawności zamieszkałych na terenie województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. Zajęcia odbywają się w Studzienicach przy ulicy Prostej 10 oraz w Słupsku w Gabinetach "Dać skrzydła" na ulicy Kulczyńskiego 7a/1.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.

 

                                                               

 
„Mój przyjaciel pies” – zajęcia edukacyjne z zakresu bezpiecznego kontaktu z psem dla dzieci.2015

              W tym roku, już po raz V gościmy w klasach I-III w Szkołach Podstawowych Gminy Bytów i razem z labradorką Sonią uczymy najmłodszych jak dbać o nasze własne psy, i co zrobić by kontakt z psem był bezpieczny i przyjemny zarówno dla dziecka jak i psa. Wszystkie dzieci chętnie i aktywnie uczestniczą w naszych zajęciach... a jest to możliwe dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Bytów.     


                                                                           

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

 

procentWszystkich, którzy zechcieliby przekazać Fundacji "DOGOnić świat" 1% swojego podatku, a tym samym wesprzeć naszą działalność, prosimy o wpisanie w rocznym zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce nazwy:

 

Fundacja Rozwoju Lokalnego "Parasol"

cel szczegółowy: "DOGOnić świat"

numer KRS: 0000240766


Z góry wszystkim DZIĘKUJEMY!!!

 

Nr konta Fundacji :

mBank 25114020040000340277618373

 

Współpracujemy z

 


 

 

 lllogo

 

 

 

       

       logo dz