"Radość samodzielności - wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych" to dofinansowany przez PFRON projekt, dzięki któremu możemy zaoferować naszym podopiecznym atrakcyjne zajęcia terapeutyczne. W ramach tego działania udzieliliśmy wsparcia 25 dzieci z terenów Bytowa, Słupska i okolicy. Poniżej galeria zdjęć z naszych zajęć.

 

nowe logom mae

Projekt trwa od 05.06.2017r.-11.10.2017r. Uczestniczy w nim 20 dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawnymi. Jet on kontynuacją prowadzonych już wcześiej działań.

Nasi podopieczni korzystają z zajęć:

- dogoterapii, w którym pomagają psy Shery, Bonnie, Suri.

- logopedii,

- terapii behawioralnej,

- psychoruchowych,

- fizjoterapii,

- terapii pedagogicznej.

Wszystkie zajęcia mają charakter indywidualny poza zajęciami psychoruchowymi, w których jednorazowo uczestniczy 5 dzieci. 

Nasze prace wspierają też wolontarriusze. 

1-logo pfron Działamy dalej !!!

Dzięki kolejnej dotacji z PFRON od 1.04.2016 do 31.03.2017r. nasi podopieczni mogą kontunuować terapię . Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni zarówno przez PFRON jak i przez Rodziców naszych kochanych Dzieci :-). Tak więc w naszych gabinetach w Studzienicach i w Słupsku odbywają się zajęcia z dogoterapii, logopedii, terapii behawioralnej, fizjoterapii, terapii psychologidznej oraz zajęcia psychoruchowe. 

 

1-logo pfron   Od 1.04.2015 r. aż do końca marca 2016r. kontynuujemy nasz projekt pod nazwą "Ku samodzielności - wielospecjalistyczne wspomaganie rozwoju dzieci niepełnosprawnych" dofinanowany przez PFRON. W projekcie tym jak w roku ubiegłym uczestniczy 60 dzieci z różnymi rodziajami niepełnosprawności zamieszkałych na terenie województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. Zajęcia odbywają się w Studzienicach przy ulicy Prostej 10 oraz w Słupsku w Gabinetach "Dać skrzydła" na ulicy Kulczyńskiego 7a/1.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.